Kategorie produktów

Sposób podłączenia

Obszar zastosowania

Baza komunikacyjno-ładująca

Częstotliwość radiowa

Długość fali

GPS

Kamera

Karta pamięci

Klasa szczelności

Klawiatura

Kolor obudowy

Komunikacja Bluetooth

Komunikacja GSM

Komunikacja przewodowa

Komunikacja WI-Fi

Ładowanie

Lustro kątowe w zestawie

Lustro oscylacyjne

Moc

Moduł komunikacyjny

Moduł zasilający w zestawie

NFC

Obiektyw/pole robocze

Odczyt kodów DPM

Odległość odczytu

Odporność na upadki

Ogniskowa obiektywu

Optyka

Pamięć Flash

Pamięć RAM

Pojemność baterii

Procesor

Przekątna ekranu

Przewód komunikacyjny

RFID

Rodzaj klawiatury

Rodzaj oświetlacza

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość kodów

Rozdzielczość matrycy

Sposób komunikacji

System operacyjny

Temperatura otoczenia pracy

Typ czytnika kodów

Typ źródła

Uchwyt pistoletowy

Wymienne obiektywy

Wyświetlacz

Zasilacz w zestawie

Zastosowanie

Złącza

Znakowany materiał

Wyświetlanie 1–24 z 146 wyników

Czemu warto kupić znakowarkę laserową?

Znakowarki do metalu wykorzystują skupioną wiązkę światła w celu trwałego naniesienia na dany przedmiot kodu, grafiki lub ciągu alfanumerycznego. Znakowarki laserowe Datalogic tworzą trwałe oznaczenie np. w postaci kodu kreskowego czy kodu Datamatrix, które następnie mogą być odczytane przez skanery kodów kreskowych.

Znakowarka laserowa to gwarancja niezwykle wysokiej dokładności i trwałości wykonanych elementów. Właśnie dlatego lasery DATALOGIC są dedykowane do zastosowań w trudnych warunkach przemysłowych. Nasze urządzenia mogą być wykorzystywane do metalu (kolorowego i szlachetnego), tworzyw sztucznych, szkła czy materiałów organicznych. Dodatkową zaletą jest możliwość znakowania na różnych kształtach i powierzchniach, włączając w to elementy o nieregularnych konturach czy zaokrąglonych powierzchniach.

Znakowarki laserowe do metalu Datalogic cechuje również szybkość i precyzja działania. Dzięki wysokiej mocy laserów można uzyskać szybkie i dokładne znakowanie, co jest istotne w przypadku produkcji na dużą skalę. Dodatkowo znakowanie laserowe jest nieinwazyjne, co oznacza, że nie wymaga bezpośredniego kontaktu z materiałem, co minimalizuje ryzyko uszkodzenia czy zanieczyszczenia.

Dział Datalogic ELTRON może zagwarantować znakowarkę laserową w doskonałej cenie oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Działamy w branży znakowania laserowego od wielu lat i mamy szereg zrealizowanych projektów na koncie – mamy zatem duże doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Znakowarki laserowe – do czego są wykorzystywane?

Znakowarki laserowe Datalogic znajdują zastosowanie w różnych branżach, takich jak przemysł motoryzacyjny, elektronika, medycyna czy przemysł spożywczy. W każdej z tych branż stanowią niezawodne narzędzie, które przyspiesza procesy produkcji, poprawia identyfikację, zwiększa możliwość śledzenie asortymentu i zapewnia trwałe oznaczenia na różnych powierzchniach i materiałach. Znakowarka może być zatem wykorzystywana do znakowania na elementach samochodowych, narzędziach, urządzeniach elektronicznych, implantach medycznych, a nawet na opakowaniach produktów spożywczych.

Znakowarki laserowe Datalogic dostępne w naszej ofercie umożliwiają odbarwianie, znakowanie i grawerowanie kodów kreskowych, numerów seryjnych, dat, grafik czy logo na bardzo różnych powierzchniach. W zależności od wybranego urządzenia ich zastosowanie może się jednak różnić. W Datalogic ELTRON oferujemy znakowarki laserowe m.in. do:

 • ablacji anody,
 • cięcia,
 • grawerowania głębokiego,
 • obróbki powierzchniowej,
 • odbarwiania farby,
 • spęczniania metalu,
 • topienia,
 • znakowania twardych tworzyw sztucznych,
 • znakowania grafik.

Znakowarki laserowe Datalogic – nasz asortyment

W Datalogic ELTRON znajdziesz znakowarki laserowe o różnym polu roboczym. Oferujemy modele mające od 70 x 70 mm do nawet 285 x 285 mm, Dzięki temu można wykorzystywać je w różnych aplikacjach. Na tym jednak różnorodność naszej oferty się nie kończy. Datalogic to producent, który proponuje kompletną ofertę pod względem długości fali laserów. Znajdziesz u nas:

 • lasery CO2 (rodzina EOX) – pozwalają na znakowanie materiałów organicznych (drewna, papieru, skóry),
 • lasery DPSS (rodzina VLASE) podczerwone 1064nm, zielony 532nm i UV 355nm – przy ich pomocy znakować można trudne tworzywa sztuczne i szkło,
 • lasery światłowodowe (rodzina AREX400 i UNIQ) – służą do znakowania metalu i tworzyw sztucznych.

Znakowarka od Datalogic to pewny wybór! Szukasz innych urządzeń potrzebnych podczas prac magazynowych, produkcyjnych i logistycznych? W naszej ofercie znajdziesz czytniki kodów kreskowych i kolektory danych. Sprawdź także terminale mobilne, terminale magazynowe, terminale wózkowe i skanery przemysłowe dostępne w naszej ofercie! ELTRON – Datalogic to dostawca komponentów automatyki przemysłowej i elektroniki działający na rynku od 1991 roku, któremu warto zaufać!