Sposób podłączenia

Obszar zastosowania

Baza komunikacyjno-ładująca

Częstotliwość radiowa

Długość fali

GPS

Kamera

Karta pamięci

Klasa szczelności

Klawiatura

Kolor obudowy

Komunikacja Bluetooth

Komunikacja GSM

Komunikacja przewodowa

Komunikacja WI-Fi

Ładowanie

Lustro kątowe w zestawie

Lustro oscylacyjne

Moc

Moduł komunikacyjny

Moduł zasilający w zestawie

NFC

Obiektyw/pole robocze

Odczyt kodów DPM

Odległość odczytu

Odporność na upadki

Ogniskowa obiektywu

Optyka

Pamięć Flash

Pamięć RAM

Pojemność baterii

Procesor

Przekątna ekranu

Przewód komunikacyjny

RFID

Rodzaj klawiatury

Rodzaj oświetlacza

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość kodów

Rozdzielczość matrycy

Sposób komunikacji

System operacyjny

Temperatura otoczenia pracy

Typ czytnika kodów

Typ źródła

Uchwyt pistoletowy

Wymienne obiektywy

Wyświetlacz

Zasilacz w zestawie

Zastosowanie

Złącza

Znakowany materiał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Do czego służą terminale mobilne w magazynie?

Dzięki zastosowaniu mobilnych terminali magazynowych pracownicy są w stanie przyspieszyć proces zbierania i składowania towarów, unikając przy tym pomyłek i minimalizując czas potrzebny na wykonanie danego zadania. Kolektory magazynowe są szczególnie przydatne w magazynach, w których obsługa dużej liczby małych produktów jest kluczowa dla efektywności procesów magazynowych. Bardzo dobrze sprawdzają się w magazynach hurtowni, e-commerce czy produkcji na zamówienie.

Terminale magazynowe do inwentaryzacji

Terminale magazynowe umożliwiają przeprowadzenie szybkiej i skutecznej inwentaryzacji magazynowej. Są one używane tam, gdzie czas jest kluczowy, a ręczna inwentaryzacja byłaby zbyt czasochłonna.

Skanery kodów kreskowych umożliwiają szybkie i łatwe odczytywanie kodów z produktów lub etykiet magazynowych. Po ich zeskanowaniu, informacje o produktach są automatycznie zapisywane w systemie informatycznym magazynu, dzięki czemu można w prosty sposób przeprowadzić proces inwentaryzacji bez potrzeby wprowadzania danych ręcznie. Dodatkowo, terminale do inwentaryzacji posiadają zazwyczaj wbudowany czytnik RFID, który umożliwia łatwe odczytywanie tagów RFID, co ogranicza potrzebę obecności terminala w pobliżu każdego z produktów.

Korzystanie z terminali do inwentaryzacji wpływa na znaczne usprawnienie procesów magazynowych – pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć wielu błędów w procesie inwentaryzacji.

Terminale i kolektory magazynowe w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdziesz skanery magazynowe marki Datalogic z różnych linii i do różnych zastosowań: wydajne skanery stacjonarne i wygodne w codziennym użytkowaniu skanery bezprzewodowe. Oferujemy również terminale mobilne oraz kolektory danych, a także urządzenia do znakowania etykiet i części – wysokiej klasy znakowarki laserowe. Zastanawiasz się, które rozwiązanie będzie najlepsze w Twoim przypadku? Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści doradzą Ci, co wybrać. Zapewniamy atrakcyjne ceny i szybką, bezpieczną dostawę.