Sposób podłączenia

Obszar zastosowania

Baza komunikacyjno-ładująca

Częstotliwość radiowa

Długość fali

GPS

Kamera

Karta pamięci

Klasa szczelności

Klawiatura

Kolor obudowy

Komunikacja Bluetooth

Komunikacja GSM

Komunikacja przewodowa

Komunikacja WI-Fi

Ładowanie

Lustro kątowe w zestawie

Lustro oscylacyjne

Moc

Moduł komunikacyjny

Moduł zasilający w zestawie

NFC

Obiektyw/pole robocze

Odczyt kodów DPM

Odległość odczytu

Odporność na upadki

Ogniskowa obiektywu

Optyka

Pamięć Flash

Pamięć RAM

Pojemność baterii

Procesor

Przekątna ekranu

Przewód komunikacyjny

RFID

Rodzaj klawiatury

Rodzaj oświetlacza

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość kodów

Rozdzielczość matrycy

Sposób komunikacji

System operacyjny

Temperatura otoczenia pracy

Typ czytnika kodów

Typ źródła

Uchwyt pistoletowy

Wymienne obiektywy

Wyświetlacz

Zasilacz w zestawie

Zastosowanie

Złącza

Znakowany materiał

Wyświetlanie 1–24 z 35 wyników

PowerScan PM9501 – warianty dostępne w ELTRON – Datalogic

Datalogic PowerScan PM9501 może być wyposażony w optykę – Liquid Lens, która błyskawicznie poprawia ostrość i ułatwia odczyt kodów kreskowych każdego typu, również tych o wysokiej gęstości. Co jeszcze wyróżnia nasz skaner przemysłowy? Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych PowerScan 9501 można wykorzystywać także do skanowania kodów częściowo uszkodzonych lub znajdujących się za folią transparentną. Ponadto działa pod różnym kątem i w różnym oświetleniu.

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych PowerScan PM9501 dostępny jest w ELTRON – Datalogic w kilku konfiguracjach. Może być oferowany z bazą komunikacyjną lub jako sam ręczny czytnik kodów bezprzewodowy. Poszczególne warianty różnią się zasięgiem, częstotliwością radiową, za pomocą której skaner przesyła dane do bazy (433 MHz, 910 MHz) oraz kablem interfejsu dostępnym w zestawie. Dodatkowo niektóre modele PowerScan PM9501 posiadają zintegrowany moduł Bluetooth 3.0, zapewniający bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami, takimi jak smartfony, tablety lub komputery. Dzięki temu możesz łatwo przesyłać zebrane dane do innych systemów lub aplikacji. Tak szeroki wybór z pewnością pozwoli Ci wybrać bezprzewodowy czytnik kodów dostosowany do Twoich potrzeb!

Wybierz produkt dostosowany do Twoich potrzeb

Jeśli szukasz urządzeń o innych parametrach, sprawdź pozostałe skanery bezprzewodowe od DATALOGIC dostępne w naszej ofercie. Interesuje Cię ręczny skaner przewodowy? Zobacz czytnik Datalogic PowerScan PD9531. Natomiast jeśli nie wiesz, które urządzenie najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, skorzystaj z pomocy naszych specjalistów – zadzwoń lub napisz na adres e-mail. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać czytnik kodów kreskowych Datalogic, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania!