Kategorie produktów

Sposób podłączenia

Obszar zastosowania

Baza komunikacyjno-ładująca

Częstotliwość radiowa

Długość fali

GPS

Kamera

Karta pamięci

Klasa szczelności

Klawiatura

Kolor obudowy

Komunikacja Bluetooth

Komunikacja GSM

Komunikacja przewodowa

Komunikacja WI-Fi

Ładowanie

Lustro kątowe w zestawie

Lustro oscylacyjne

Moc

Moduł komunikacyjny

Moduł zasilający w zestawie

NFC

Obiektyw/pole robocze

Odczyt kodów DPM

Odległość odczytu

Odporność na upadki

Ogniskowa obiektywu

Optyka

Pamięć Flash

Pamięć RAM

Pojemność baterii

Procesor

Przekątna ekranu

Przewód komunikacyjny

RFID

Rodzaj klawiatury

Rodzaj oświetlacza

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość kodów

Rozdzielczość matrycy

Sposób komunikacji

System operacyjny

Temperatura otoczenia pracy

Typ czytnika kodów

Typ źródła

Uchwyt pistoletowy

Wymienne obiektywy

Wyświetlacz

Zasilacz w zestawie

Zastosowanie

Złącza

Znakowany materiał

Wyświetlanie 1–24 z 460 wyników

Terminale mobilne – najważniejsze informacje

Mobilne terminale, zwane również kolektorami danych, to nowoczesne urządzenia, które rewolucjonizowały sposób, w jaki zarządzamy informacjami. Stanowią one cyfrowe odpowiedniki tradycyjnych notesów i kartek papieru, które są podatne na uszkodzenia i łatwo mogą zaginąć.

Kolektory danych Datalogic to urządzenia, które zostały zaprojektowane z myślą o trudnych warunkach pracy, charakteryzują się więc wyjątkową wytrzymałością. Wiele z nich jest odporne na kurz, pył i wodę, dzięki czemu są niezastąpione w środowiskach przemysłowych, takich jak magazyny czy hale produkcyjne. Ponadto w przeciwieństwie do tradycyjnych metod przechowywania danych terminale mobilne są odporne na różnego rodzaju wypadki, które mogą spotkać nas w pracy. W przypadku wielu modeli, oferowanych przez Datalogic ELTRON, nawet upadek z wysokości 1,2 m lub 1,8 m nie powoduje żadnych uszkodzeń.

To, co odróżnia terminale Datalogic od innych, to nie tylko ich wytrzymałość, ale też zaawansowane technologie, które umożliwiają szybkie i efektywne zarządzanie danymi. Dzięki nim możemy gromadzić, analizować i przekazywać informacje w czasie rzeczywistym, co znacznie przyspiesza pracę i pomaga unikać błędów.

Dlatego też, jeśli poszukujesz niezawodnego rozwiązania do zarządzania danymi w swojej firmie, warto zainwestować w mobilne terminale. To urządzenia, które zasługują na zaufanie, niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w magazynie, na pewno okażą się niezawodnym wsparciem w codziennych zadaniach.

Kiedy warto korzystać z terminali mobilnych?

Terminale mobilne ułatwiają wykonywanie zadań związanych z inwentaryzacją, operacjami magazynowymi czy realizacją zamówień. Dlatego to rozwiązanie dedykowane dla firm logistycznych, produkcyjnych i handlowych. Obecnie mobilne terminale są powszechnie stosowane przez pracowników magazynu i dystrybucji, osoby przeprowadzające kontrole na halach przemysłowych czy kurierów. Doskonale sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie, w którym istotna jest sprawna logistyka magazynowa.

Mobilne terminale to technologia, która doskonale sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie, w którym sprawna logistyka magazynowa jest kluczowa. To niezwykle uniwersalne narzędzie, które pozwala zautomatyzować wiele procesów, redukując tym samym ryzyko błędów i zwiększając efektywność operacyjną. Bez względu na rozmiar firmy terminale mobilne z pewnością przyczynią się do poprawy jej funkcjonowania.

Terminale magazynowe w Datalogic ELTRON

Terminal mobilny dla logistyki projektowane są z myślą o pracy w trudnych warunkach przemysłowych czy magazynowych. Producent zadbał także o niezwykle dużą różnorodność oferowanych produktów. Kupisz u nas terminale do inwentaryzacji z:

  • GPS,
  • kamerą,
  • kartą pamięci,
  • komunikacją Bluetooth,
  • komunikacją GSM,
  • komunikacją przewodową,
  • komunikacją W-Fi,
  • z NFC.

Nasze produkty różnią się także systemem ładowania (indukcyjne lub stykowe), odległością odczytu, ilością pamięci Flash, pamięcią RAM, pojemnością baterii, procesorem, przekątną ekranu, rodzajem klawiatury, rozdzielczością ekranu czy systemem operacyjnym. Dzięki temu możesz wybrać terminal mobilny dla produkcji dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Na szczególną uwagę zasługują najnowsze urządzenia Datalogic Skorpio X5 oraz Datalogic Memor 20. Dzięki temu, że działają w oparciu o system Android 11, doskonale sprawdzą się w przypadku firm wdrażających system WMS lub wymieniających sprzęt z systemem Windows Embedded Compact.

W naszej ofercie znajdziesz również:

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!