Sposób podłączenia

Obszar zastosowania

Baza komunikacyjno-ładująca

Częstotliwość radiowa

Długość fali

GPS

Kamera

Karta pamięci

Klasa szczelności

Klawiatura

Kolor obudowy

Komunikacja Bluetooth

Komunikacja GSM

Komunikacja przewodowa

Komunikacja WI-Fi

Ładowanie

Lustro kątowe w zestawie

Lustro oscylacyjne

Moc

Moduł komunikacyjny

Moduł zasilający w zestawie

NFC

Obiektyw/pole robocze

Odczyt kodów DPM

Odległość odczytu

Odporność na upadki

Ogniskowa obiektywu

Optyka

Pamięć Flash

Pamięć RAM

Pojemność baterii

Procesor

Przekątna ekranu

Przewód komunikacyjny

RFID

Rodzaj klawiatury

Rodzaj oświetlacza

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość kodów

Rozdzielczość matrycy

Sposób komunikacji

System operacyjny

Temperatura otoczenia pracy

Typ czytnika kodów

Typ źródła

Uchwyt pistoletowy

Wymienne obiektywy

Wyświetlacz

Zasilacz w zestawie

Zastosowanie

Złącza

Znakowany materiał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Datalogic Memor 20 – co warto o nim wiedzieć?

Ergonomiczny kształt terminali mobilnych Memor 20 to nie wszystko, co je wyróżnia. W przenośnych komputerach zastosowano system operacyjny Android 9 (z GMS) oraz systemy komunikacyjne Bluetooth i Wi-Fi, które znacząco ułatwiają pracę. Dodatkowo terminale magazynowe Memor 20 posiadają wbudowany skaner kodów kreskowych 1D i 2D, który odczytuje dane z odległości do 90 cm. To rozwiązanie umożliwia efektywne zbieranie informacji z produktów, etykiet, dokumentów itp.

Memor 20 jest wyposażony w potężny procesor i dużą ilość pamięci RAM (4 GB), co pozwala na szybkie i efektywne przetwarzanie danych. Dzięki temu możesz obsługiwać różnorodne aplikacje. Mobilne terminale Datalogic Memor 20 posiadają zarówno bezprzewodowy system ładowania, jak i stykowy – to Ty decydujesz, która metoda jest dla Ciebie wygodniejsza.

Dostępny w naszej ofercie kolektor danych jest także niezwykle wygodny w użytkowaniu. Sprzęt wyposażono w klawiaturę dotykową, z której można korzystać jedną ręką.

Wytrzymały i niezawodny Memor 20

Terminal mobilny jest idealnym narzędziem dla firm, które potrzebują niezawodnego i mobilnego urządzenia do zbierania i przetwarzania danych w czasie rzeczywistym. Właśnie dlatego Memor 20 od DATALOGIC doskonale sprawdzi się w logistyce czy przemyśle. Producent zadbał także o odpowiednio wysoką klasę szczelności urządzenia. IP65 i IP67 wskazują, że sprzęt jest pyłoszczelny oraz odporny na działanie wody (w tym na krótkotrwałe zanurzenie urządzenia). Dodatkowo wytrzymała obudowa terminali mobilnych Memor 20 powoduje, że nie ulegną zniszczeniu po upadku z 1,2 m. Wszystko to sprawia, że są idealne do pracy w trudnych warunkach środowiskowych, takich jak magazyny czy hale przemysłowe.

Sprawdź także inne terminale mobilne w tym np. Memor X3.