Sposób podłączenia

Obszar zastosowania

Baza komunikacyjno-ładująca

Częstotliwość radiowa

Długość fali

GPS

Kamera

Karta pamięci

Klasa szczelności

Klawiatura

Kolor obudowy

Komunikacja Bluetooth

Komunikacja GSM

Komunikacja przewodowa

Komunikacja WI-Fi

Ładowanie

Lustro kątowe w zestawie

Lustro oscylacyjne

Moc

Moduł komunikacyjny

Moduł zasilający w zestawie

NFC

Obiektyw/pole robocze

Odczyt kodów DPM

Odległość odczytu

Odporność na upadki

Ogniskowa obiektywu

Optyka

Pamięć Flash

Pamięć RAM

Pojemność baterii

Procesor

Przekątna ekranu

Przewód komunikacyjny

RFID

Rodzaj klawiatury

Rodzaj oświetlacza

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość kodów

Rozdzielczość matrycy

Sposób komunikacji

System operacyjny

Temperatura otoczenia pracy

Typ czytnika kodów

Typ źródła

Uchwyt pistoletowy

Wymienne obiektywy

Wyświetlacz

Zasilacz w zestawie

Zastosowanie

Złącza

Znakowany materiał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Skanery bezprzewodowe – działanie i zastosowania

Bezprzewodowy skaner kodów kreskowych to rodzaj skanera, który może łączyć się z komputerem lub innym urządzeniem za pomocą technologii bezprzewodowej, takiej jak Bluetooth, Wi-Fi lub częstotliwość radiowa (RF). Oznacza to, że skaner kodów kreskowych bezprzewodowy nie wymaga kabla do podłączenia do komputera, co zapewnia większą mobilność i wygodę podczas skanowania.

Skanery bezprzewodowe mają zasięg działania od kilku do kilkunastu metrów, co oznacza, że ​​mogą być wykorzystywane w różnych miejscach i warunkach. Sprawdzają się podczas skanowania produktów położonych na odległych lub wysokich półkach w magazynach, sklepach detalicznych. Bywają też stosowane na lotniskach, w placówkach medycznych, a także w innych miejscach, gdzie wymagany jest szybki i dokładny odczyt kodów kreskowych.

Czytnik kodów kreskowych bezprzewodowy z wyświetlaczem pozwala użytkownikowi swobodnie przemieszczać się wokół skanowanego obszaru bez ograniczeń wynikających z długości kabla. Ponadto taki bezprzewodowy skaner może działać na baterie, co oznacza, że ​​nie ma potrzeby ciągłego podłączania go do źródła zasilania.

Urządzenia do automatycznej identyfikacji w ofercie naszego sklepu

W naszym sklepie znajdziesz szereg produktów z zakresu automatyki przemysłowej i systemów automatycznej identyfikacji. Jako główny partner firmy Datalogic w Polsce polecamy urządzenia właśnie tej marki, które charakteryzują się ergonomiczną budową, innowacyjnymi funkcjami i niezawodnością. W naszej ofercie znajdują się nie tylko bezprzewodowe skanery kodów kreskowych, ale również skanery stacjonarne oraz wytrzymałe skanery przemysłowe do pracy w najtrudniejszych warunkach. Oferujemy produkty z cieszących się dużą popularnością linii Falcon, Joya Touch, Memor i PowerScan w różnych wariantach, dzięki czemu łatwo dopasować je do każdych warunków pracy.

Oprócz tego zajmujemy się dystrybucją urządzeń takich jak:

Zapewniamy kompleksową pomoc techniczną i wsparcie pozakupowe – służymy poradami zarówno dotyczącymi wyboru odpowiednich urządzeń, jak i wdrożenia i poprawnej konfiguracji. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu.