Sposób podłączenia

Obszar zastosowania

Baza komunikacyjno-ładująca

Częstotliwość radiowa

Długość fali

GPS

Kamera

Karta pamięci

Klasa szczelności

Klawiatura

Kolor obudowy

Komunikacja Bluetooth

Komunikacja GSM

Komunikacja przewodowa

Komunikacja WI-Fi

Ładowanie

Lustro kątowe w zestawie

Lustro oscylacyjne

Moc

Moduł komunikacyjny

Moduł zasilający w zestawie

NFC

Obiektyw/pole robocze

Odczyt kodów DPM

Odległość odczytu

Odporność na upadki

Ogniskowa obiektywu

Optyka

Pamięć Flash

Pamięć RAM

Pojemność baterii

Procesor

Przekątna ekranu

Przewód komunikacyjny

RFID

Rodzaj klawiatury

Rodzaj oświetlacza

Rozdzielczość ekranu

Rozdzielczość kodów

Rozdzielczość matrycy

Sposób komunikacji

System operacyjny

Temperatura otoczenia pracy

Typ czytnika kodów

Typ źródła

Uchwyt pistoletowy

Wymienne obiektywy

Wyświetlacz

Zasilacz w zestawie

Zastosowanie

Złącza

Znakowany materiał

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych – zastosowanie

Czytniki kodów kreskowych bezprzewodowe w wielu sytuacjach okazują się wygodniejszym rozwiązaniem niż ich przewodowe odpowiedniki, Są łatwe w użyciu i dostarczają danych w czasie rzeczywistym poprzez komunikację radiową z hostem, dzięki czemu można przyspieszyć operacje dotyczące m.in. zapasów i zamówień. Mogą być używane w dowolnym środowisku bez potrzeby stosowania kabli lub przewodów. Sprawdzają się w handlu i sprzedaży detalicznej, magazynach, transporcie i logistyce, a także wielu branżach przemysłu.

Dlaczego warto wybrać bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych Datalogic?

Zaprojektowane przez Datalogic czytniki kodów kreskowych umożliwiają użytkownikom swobodne poruszanie się po obszarze skanowania bez ograniczeń związanych z długością kabla. Dzięki temu można łatwiej skanować towary znajdujące się na wysokich półkach lub w trudno dostępnych miejscach. Zaletą tych urządzeń jest również szybkość reakcji – bezprzewodowe czytniki kodów kreskowych oferują dużą prędkość przetwarzania i odczytu danych, co pozwala na oszczędność czasu przy skanowaniu większych ilości towarów. Jednocześnie zapewniają wysoką dokładność odczytu, co przekłada się na szybkie i łatwe identyfikowanie produktów i usług.

Wszystkie skanery bezprzewodowe Datalogic wyróżnia łatwość instalacji – wystarczy połączyć je z komputerem za pomocą bazy komunikacyjnej, która może być wyposażona z moduł radiowy Bluetooth lub innej technologii bezprzewodowej – np. używającej częstotliwości 433 MHz. Korzystając z technologii Bluetooth mogą się łączyć nie tylko z komputerami stacjonarnymi, ale też z tabletami, smartfonami, terminalami POS i innymi urządzeniami mobilnymi, co zwiększa ich funkcjonalność i wszechstronność.

Czytniki kodów Datalogic w naszej ofercie

Wybierz bezprzewodowy czytnik kodów kreskowych Datalogic z jednej z popularnych linii: Falcon, Joya Touch, Memor lub PowerScan i dopasuj jego parametry do swoich potrzeb. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również szereg innych urządzeń do automatycznej identyfikacji:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.